Obsah

Do Dubnice mieri nová talkshow, prvými hosťami budú ministerka kultúry a Jaro Slávik

Typ: ostatné
Talk Show s Gustom a ĎuromTalk Show s Gustom a Ďurom. Tak znie názov novej šou, za ktorou stoja dvaja Dubničania – Martin Gusto Šupák a Juraj Ďuro Lőrincz.

O koncepte rádiovej šou snívali susedia z Partizánskej ulice už v mladosti. Chceli sa stať moderátormi v rádiu a mať svoju vlastnú reláciu. To sa im aj podarilo vďaka žilinskému rozhlasovému a nahrávaciemu štúdiu, v ktorom zistili, kam vlastne chcú smerovať. „Po rozhovoroch s ľuďmi, ktorí nám dávali spätnú väzbu, sme sa rozhodli spraviť nadstavbu rádiovej šou – pridali sme druhý rozmer, ktorým bol obraz,“ priblížil začiatky Juraj Lőrincz, ktorého s kamarátom spája aj spoločná firma, v ktorej sa venujú rezerváciám moderátorov a produkcii autorskej relácie.

Aj keď šou už mala zvuk aj obraz, Juraj a Martin stále pociťovali absentujúci rozmer živého diváka. Práve preto sa rozhodli spojiť sa s oddelením kultúry, ktoré im vyšlo v ústrety. „Pokiaľ je to v našich možnostiach, radi podporíme dobrú myšlienku, ktorá obohatí kultúrny koncept nášho mesta nejakým novým nápadom,“ vysvetlil vedúci oddelenia kultúry a knižnice Richard Benech.

Podľa slov Juraja Lőrinza je Talk Show s Gustom a Ďurom šou, ktorá vtipne, no nie za každú cenu, reflektuje na aktuálne, často i tabuizované témy. Tešiť sa môžete na rôznorodé spektrum hostí, medzi ktorými rozhodne nebudú chýbať známe osobnosti nášho mesta, ale i ministerka kultúry, Jaro Slávik, Július Viršík, Alena Pajtinková a mnohí ďalší.

Prvá Talk Show s Gustom a Ďurom, ktorej súčasťou bude aj živé nahrávanie s divákmi, sa uskutoční v utorok 8. septembra o 18.00 h v Kine Lastovička. Vstupenky si môžete zakúpiť na stránke oddelenia kultúry.

Pre viac informácií kontaktujte: Mgr. Veronika Rezáková , hovorkyňa mesta Dubnica nad Váhom, e-mail: hovorca@dubnica.eu, tel. kontakt: 0917431271


Vytvorené: 3. 9. 2020
Posledná aktualizácia: 3. 9. 2020 08:39
Autor: Mária Badačová