Obsah

Medzinárodný deň detí s rozprávkami

Typ: ostatné
Deň detí s dubnickými saleziánmi.Viac ako stovka detí zaplnila v nedeľu 2. júna trávnatý priestor za Kostolom sv. Jána Bosca v Dubnici nad Váhom, aby spoločne oslávila svoj sviatok.

Program pre nich prichystali saleziáni, saleziánky a animátori, ktorí sa pre tento rok rozhodli zmeniť už tradičnú lokalitu sídliska „Účko“ a poobedie zasadili do tematiky rozprávok. Počas dvoch hodín tak mohli malí aj väčší oslávenci u rôznych rozprávkových postavičiek získavať za splnené úlohy pečiatky. Pokiaľ sa im podarilo splniť aspoň 10 úloh, pomohli tak Jankovi a Marienke postaviť časť strechy, ktorú zjedli. A za pomoc získali sladkú odmenu. „Akcia sa veľmi pekne podarila. Deti s rodičmi sa perfektne zapájali, aj účasť bola hojná. Počasie nám naozaj prialo, hoci nakoniec nás trošku schladila menšia prehánka. Ďakujeme všetkým, ktorí sa akokoľvek zapojili do krásneho priebehu podujatia,“ zhodnotila jedna z organizátoriek; animátorka Andrea Pilná.

Pre tých, ktorí práve nesúťažili u Červenej Čiapočky, Pata a Mata, Snehulienky, či Aladina a Šmolkov boli pripravené okrem maľovania na tvár aj nafukovacie atrakcie, ktoré pre túto akciu zabezpečil dubnický Champion Club. Podujatie svojou účasťou podporil aj primátor mesta Dubnica nad Váhom Peter Wolf.

Autor fotografií: Veronika Jankechová


Vytvorené: 4. 6. 2019
Posledná aktualizácia: 4. 6. 2019 12:02
Autor: Mária Badačová