Obsah

Na letné prázdniny sme vyprevadili približne 1 600 žiakov dubnických základných škôl

Typ: ostatné
ZŠ s MŠ Centrum IVysvedčenie si žiaci prevzali z rúk pedagógov v stredu 30. júna 2021.

Školský rok 2020/2021 bol pre pedagógov, žiakov i rodičov mimoriadne náročný. Kým časť detí, prevažne žiakov prvého stupňa, sa vzdelávala prezenčne, starší žiaci pokračovali dištančným spôsobom výučby. Nová situácia si vyžadovala prispôsobenie sa tak zo strany pedagógov, ako aj žiakov a ich rodičov. „Chcel by som sa všetkým poďakovať za to, ako túto situáciu zvládli. Nebol to ľahký školský rok, o to viac všetkým prajem vydarené letné prázdniny, oddych, množstvo zážitkov a oživenie priateľstiev a vzťahov, ktoré utrpeli epidemickou krízou,“ prihovoril sa v posledný školský deň žiakom i pedagógom primátor mesta Peter Wolf.

Slávnostnú príležitosť využilo mesto Dubnica nad Váhom aj na ocenenie najúspešnejších žiakov jednotlivých škôl a na oficiálne rozlúčenie sa s pedagogickými i nepedagogickými zamestnancami, odchádzajúcimi do dôchodku. Udialo sa tak na ZŠ s MŠ Pod hájom, ZŠ s MŠ P. Demitru, ZŠ s MŠ Centrum I a v MŠ Rozprávkovo.

Všetkým žiakom, pedagógom, riaditeľom škôl i nepedagogickým zamestnancom prajeme príjemný letný oddych.

Medailóniky ocenených žiakov a zamestnancov odchádzajúcich do dôchodku nájdete vo forme samostatnej prílohy tejto správy.

Pre viac informácií kontaktujte: Mgr. Veronika Rezáková, hovorkyňa mesta Dubnica nad Váhom, e-mail: hovorca@dubnica.eu, tel. kontakt: 0917 431 271.


Príloha

Vytvorené: 30. 6. 2021
Posledná aktualizácia: 2. 9. 2021 10:45
Autor: Mgr. Veronika Rezáková