Obsah

V auguste samospráva zrekonštruuje ďalšie dve parkovacie plochy, stavebný ruch bude na sídliskách Centrum I a Centrum II

Typ: ostatné
V auguste samospráva zrekonštruuje ďalšie dve parkovacie plochy, stavebný ruch bude na sídliskách Centrum I a Centrum II Poškodené parkovacie plochy v dvoch lokalitách chce samospráva prostredníctvom zhotoviteľa opraviť do konca septembra.

Nový povrch dostane najskôr poškodená parkovacia plocha na sídlisku Centrum I pri bytovom dome č. 35, kde nedávno vzniklo aj nové parkovisko. „Súčasťou prác bude vybúranie betónového povrchu, výber vrstvy a pokládka nového povrchu z ekodlažby. Takisto v tejto lokalite pribudne aj nové stojisko na polopodzemné kontajnery,“ priblížil práce vedúci stavebného úradu Jozef Králik. Ako dodal, práce v tejto lokalite by sa mali začať v pondelok 7. augusta, pričom ukončené by mali byť do konca mesiaca.

Následne sa zhotoviteľ presunie na sídlisko Centrum II, kde opraví parkovaciu plochu v nevyhovujúcom stave, ktorá sa nachádza pri bytových domoch 90 a 91. V tomto prípade by mali byť práce rozdelené na dve etapy, aby bola aspoň čiastočne ponechaná možnosť parkovania v uvedenej lokalite. Práce by mal zhotoviteľ ukončiť do konca septembra.

Obyvateľov uvedených lokalít prosíme, aby v čase prebiehajúcej rekonštrukcie plôch rešpektovali dočasné dopravné obmedzenia. Ďakujeme.


Vytvorené: 4. 8. 2023
Posledná aktualizácia: 4. 8. 2023 9:01
Autor: Mária Škvarová