Obsah

V Dubnici nad Váhom sa 25. januára uskutoční seminár zameraný na predstavenie možností financovania digitalizácie firiem

Typ: ostatné
V Dubnici nad Váhom sa 25. januára uskutoční seminár zameraný na predstavenie možností financovania digitalizácie firiem Mesto Dubnica nad Váhom privíta v stredu 25. januára 2023 v Kine Lastovička účastníkov projektu EXPANDI 4.0 z dielne Slovenskej inovačnej a energetickej agentúry.

Slovenská inovačná a energetická agentúra (SIEA) spúšťa spoločne s partnermi projekt EXPANDI 4.0, ktorý je zameraný na pomoc pri financovaní digitalizácie domácich podnikov. Ide o bezplatné služby pre všetky firmy, bez ohľadu na to, či ide o práve vzniknuté firmy alebo firmy, ktoré majú pred sebou náročné digitalizačné výzvy.

Na seminári, ktorý sa uskutoční v stredu 25. januára 2023 od 13.00 h v Kine Lastovička, získate informácie o možnostiach digitálnej transformácie svojho podniku, pričom všetky služby sú bezplatné. Ide o ponuku služieb v oblastiach:

  • oboznámenie sa s biznisovými aspektami digitalizácie a rozvoj technologických zručností
  • pomoc v zistení, v akom štádiu sa nachádza váš podnik
  • pomoc vo vytvorení, overení alebo optimalizácii vašej stratégie v inovatívnom procese
  • pomoc pri vzdelávaní a rozvoji zručnosti vašich zamestnancov v procese digitálnej transformácie
  • pomoc pri získaní financií pre vaše inovatívne projekty
  • pomoc s identifikáciou vašich kľúčových technológií, zdrojov a dodávateľov na vašej ceste k digitalizácii

Podrobný program seminára, ako aj registráciu na seminár, nájdete na tomto odkaze.

EXPANDI 4.0 je jedným z piatich EURÓPSKYCH DIGITÁLNYCH INOVAČNÝCH CENTIER(EDIH), ktoré začnú pôsobiť na Slovensku, pričom ich úlohou je pomôcť domácim firmám posunúť sa v digitálnej transformácii.


Vytvorené: 20. 1. 2023
Posledná aktualizácia: 20. 1. 2023 15:14
Autor: Mária Škvarová