Obsah

Výzvu Natri to mestu! predlžujeme do 21. augusta

Typ: ostatné
Akciu Natri to mestu predlžujeme!Vzhľadom na pretrvávajúci záujem zo strany verejnosti zapojiť sa do výzvy Natri to mestu! akciu predlžujeme do stredy 21. augusta 2019.

Koniec týždňa, v rámci ktorého prebiehala akcia Natri to mestu!, ukázal, že pôvodne odhadovaný počet 150 dobrovoľníkov bol napokon značne prekonaný. „Už dnes vieme, že zapojených účastníkov je minimálne 250. Máme nahlásených niekoľko nových organizácií a ďalších ľudí, ktorí by sa taktiež chceli k výzve pridať. Rozhodli sme sa preto túto iniciatívu predĺžiť do stredy 21. augusta, aby sa mohol zapojiť každý, kto chce a má záujem v čase, ktorý mu vyhovuje,“ vysvetlil viceprimátor mesta Tomáš Truchlý s tým, že pôvodne mala akcia trvať len do nedele 11. augusta.

Každý, kto sa chce k výzve pridať, tak môže urobiť telefonicky na čísle 0918 117 039 alebo prostredníctvom e-mailu zastupca2@dubnica.eu. Pokračovať sa bude v natieraní zábradlí, a to najmä v okolí hlavného ťahu, ale aj lavičiek a ďalšieho mobiliáru. Všetkým zapojeným dobrovoľníkom za ich participáciu na veciach verejných ďakujeme.

Pripomíname, že každému dobrovoľníkovi, ktorý sa zapojí, mesto poskytne občerstvenie a malú pozornosť. Vybratí účastníci navyše získajú voľné vstupy do Kina Lastovička.

Podrobnejšie informácie, ako aj fotogalériu a zoznam zapojených dobrovoľníkov nájdete v našej predchádzajúcej tlačovej správe.

Pre viac informácií kontaktujte: Mgr. Veronika Rezáková, hovorkyňa mesta Dubnica nad Váhom, e-mail: hovorca@dubnica.eu, tel. kontakt: 0917431271


Vytvorené: 12. 8. 2019
Posledná aktualizácia: 12. 8. 2019 13:52
Autor: Veronika Rezáková