Obsah

Vznikne v Dubnici cyklistické odpočívadlo, vychádzkový priestor pre psy alebo niečo celkom iné? Pošlite nám svoj projekt aj vy!

Typ: ostatné
Prvé informačné stretnutie k participatívnemu rozpočtu. V rámci Participatívneho rozpočtu v Dubnici nad Váhom máme za sebou prvé verejné informačné stretnutie.

Na ťahu sú teraz všetci so zaujímavými ideami, ktoré pozdvihnú komunitný život, susedské dianie, zlepšia možnosti na trávenie voľného času v meste alebo napr. revitalizujú verejný priestor. Príležitosť predkladať projekty trvá do 31. mája 2021. 

Prvé informačné stretnutie k participatívnemu rozpočtu.

Prvé informačné stretnutie k participatívnemu rozpočtu ukázalo záujem Dubničanov, ale aj mnohé dobré nápady. Medzi nimi napríklad návrhy na kultiváciu predzáhradiek bytových domov, vznik vychádzkovej plochy pre psíky, vznik priestoru na zbavenie sa stresu, ale aj vytvorenie odpočívadla pre cyklistov na cyklotrase, ktorá by mala vzniknúť medzi mestom a mestskou časťou Prejta. Ak máte iný originálny nápad, vyplňte jednoduchý registračný formulár a pošlite nám ho do 31. mája 2021.

Pravidlá sú jednoduché. Žiadať môže fyzická osoba, nezisková organizácia, združenie a pod. Predkladaný návrh by mal byť prospešný pre širšiu skupinu obyvateľov.

Zapojte sa do diania v meste, sami vytvárajte priestor, v ktorom žijete a rozhodnite o tom, kam poputuje časť dostupných verejných zdrojov. Všetky dôležité informácie nájdete na adrese dubnica.hlasobcanov.eu. V prípade akýchkoľvek otázok sa môžete obrátiť na koordinátorku projektu, ktorou je poslankyňa Andrea Blajsková, a to napr. e-mailom na adrese andrea.blajskova@dubnica.eu.

Tešíme sa na všetky zaujímavé nápady pre naše mesto.

INFOGRAFIKA

Pre viac informácií kontaktujte: Mgr. Veronika Rezáková, hovorkyňa mesta Dubnica nad Váhom, e-mail: hovorca@dubnica.eu, tel. kontakt: 0917 431 271.


Vytvorené: 28. 4. 2021
Posledná aktualizácia: 28. 4. 2021 13:52
Autor: Mgr. Veronika Rezáková