Vážená pani Ing. Gašparová!
Ďakujem za obyvateľov bytového domu Pod kaštieľom 636 za ukážkovú spoluprácu s mestom Dubnica nad Váhom . V stredu 18. septembra poobede prišiel pán s motorovou pílou, ktorý je vzorom, ako má dôchodca zdravo a múdro zúročiť svoje znalosti - orezal dreviny, ošetril od odumretej suchej haluziny, vo štvrtok 19. septembra poobede prišiel s plným fúrikom náradia a strihal, "kaderníčil" s kríkmi za našim panelákom - presvetlil, prežiaril záhony , s citom pre jednotlivé druhy kríkov a s víziou, aby na jar boli ozdobou domu.
V piatok 20. septembra zavčasu ráno pracovníci Technických služieb mesta Dubnca nad Váhom odviezli haluzinu a v zápätí firma začala kosiť vysokú trávu. Vďaka Vám, pani Gašparová, perfektne a efektívne načasovaná akcia! Celú úpravu zelene za domom som zdokumentovala a pripravím príspevok pre webovú stránku mesta, súhlas na uverejnenie fotografií zobrazených osôb mám.
Takto si predstavujem spoluprácu obyvateľov a vedenia mesta. Ak pracujú na zodpovedných pozíciách zodpovední ľudia, tak to je dobré pre všetkých!
Želám Vám všetko dobré!
Bc. Ida K r á l i k o v á
sídl. Pod kaštieľom