Obsah

Aktualizované: Na niektorých stálych odberových miestach už funguje objednávací systém

Typ: ostatné
Na niektorých stálych odberových miestach už funguje objednávací systém 1V meste Dubnica nad Váhom je v prevádzke spolu sedem mobilných odberových miest (MOM), na ktorých sa môžu občania dať otestovať na prítomnosť ochorenia COVID-19. Aj keď sú MOM k dispozícii zväčša od pondelka do nedele, na niektoré odberové miesta sa občas ľudia vyberú nárazovo.

Predísť čakaniu v rade môžete prostredníctvom objednávacieho systému. Ten je aktuálne k dispozícii na štyroch zo siedmich odberových miest v Dubnici nad Váhom.

Po zadaní osobných údajov a výbere odberového miesta si zvolíte dátum odberu. Aj keď čas je občanovi pridelený automaticky, odberové miesta fungujúce na objednávací systém avizujú, že pokiaľ pridelený čas občanovi nevyhovuje a nemôže sa dostaviť na odberové miesto vo vopred určenej hodine, odberové miesto v ten deň môže navštíviť aj tak. Najskôr budú vybavení objednaní občania, ktorí prišli na presne stanovenú hodinu, hneď po nich budú vybavení objednaní občania, ktorí sa vo vopred stanovenom čase na odberové miesto dostaviť nemohli. Pokiaľ ste sa neobjednali, odberové miesto s objednávacím systémom môžete navštíviť, avšak, prosíme, počítajte s čakaním v rade pre obmedzené kapacity.

Občanom, ktorí plánujú navštíviť nižšie spomenuté odberové miesta odporúčame, aby si vopred zarezervovali termín a na testovanie sa objednali. Celý proces tak výrazne urýchlia a testovanie bude prebiehať plynulejšie. 

Vopred objednaných občanov prosíme, aby predbehli radu a oznámili čakajúcim v rade, že sú vopred objednaní.

Odberové miesta s objednávacím systémom ku 22. februáru 2021:

  • MOM Spoločenský dom Prejta (Prejtská 135/156)
  • MOM Klub dôchodcov č. 2 (ČSA 1187/4) (vodičov prosíme, aby parkovali na Palárikovej ulici)
  • MOM Parkovisko pri zimnom štadióne – drive-through (Športovcov 1) (MOM slúži predovšetkým pre vodičov. Ďakujeme, že túto skutočnosť rešpektujete.)
  • MOM Centrum neziskových organizácií (Moyzesova 396/19)

Objednať sa môžete vyplnením osobných údajov na tomto odkaze.

Zoznam všetkých mobilných odberových miest v meste Dubnica nad Váhom nájdete na tomto odkaze. 

V prípade zavedenia objednávacieho systému v ďalších MOM v meste budeme o tejto skutočnosti informovať doplnením informácií do článku.


Vytvorené: 18. 2. 2021
Posledná aktualizácia: 22. 2. 2021 11:08
Autor: Mária Badačová