Obsah

Otázky a odpovede

Vážení návštevníci webovej stránky Mesta Dubnica nad Váhom,

teší nás, že ste zavítali na stránku mesta.

Ak ste nenašli všetky potrebné informácie, ktoré ste hľadali, ak máte otázky, pripomienky alebo námety, ktoré sa týkajú mesta alebo mestskej samosprávy, alebo neviete, ako a kde môžete vybaviť konkrétnu záležitosť, poradíme Vám v sekcii Otázky a odpovede, ktorú sme zriadili na tento účel. Príslušné odborné útvary (oddelenia resp. referáty) mestského úradu odpovedia na vašu otázku.

V sekcii Otázky a odpovede nájdete zverejnené pravidelne sa opakujúce otázky.

Upozornenie: linky na iné webové stránky a vulgarizmy nebudú akceptované.

Stránka

Dobrý deň, pri platení parkovného rezidenčnou kartou za 39€/rok, prosím zohľadniť aby táto parkovacia karta bola na občana a EVČ auta ktoré si vyberie a využíva (využívam ako obyvateľ dubnice auto priateľa ktoré nie je písané na mňa). Pretože podľa doterajších info má byť táto karta viazaná na občana s trvalým pobytom na ktorého je auto písané. Predsa mám právo ako obyvateľ na 1ks rezidenčnej karty aj keď auto nemám písané na seba. Ďakujem (Vložené 14.06.2024)
Chcem vedieť od kedy sa spustí spoplatnenie parkovania keďže mám auto a som občan Dubnice (Vložené 13.06.2024)
Chcem sa spýtať ohľadne správ skrz zavedenia platenia parkovného V DCA čo je na tom pravda (Vložené 13.06.2024)
Dobrý deň, na čo čakajú prosím nové kontajnerové stojiská konkrétne na Pod Hájom 1358? Už pol roka stoja, pravdepodobne sa čaká len na distribúciu čipov. Ďakujem (Vložené 11.06.2024)
Dobrý deň, chcel by som sa spýtať, kedy sa začne ďalšia etapa opravy výtlkov na cestách? Vďaka za odpoveď. (Vložené 04.06.2024)
Dobrý deň , na úvod by som chcel pochváliť, že park v DCA je v peknom udržiavanom vstave aj zeleň v celom meste aj nové vysadene stromky pribudli, ale !! Máme aj ťažke srdce viacerí občania na to, aby sa zmenilo svietenie v mestskom parku. Pretože do nových lámp boli osadené biele výbojky (biele svetlo) ktoré tam v žiadnom prípade nemá čo hladať!!! nerúša jak chod samej prírody , cirkadialný rytmus ludi ktorí su tam večer na prechádzke ale aj samotnu prírodu v nej. svetelný plán si treba dať vždy vypracovat odbornikom nie lopatám. patrý tam Zlté svetlo, biele nikdy !!!! 70% lamp ma povodne žlte svetlo a 30%svieti bielo, to iste platí aj na novom prechode prechodcov na partizánskej ulici !!! celú noc tam svieta dve ostro biele lampy na celu ulicu uplne zbytočne !! Uplne by tam v noci stacila jedna lampa, a hlavne žlté svetlo, nie biele ! boli by sme radi, keby ste sa na to pozreli a dali vymenit tieto biele svetla za žlte (prirodzené ) tie ktoré nevyžaruju v noci modru a bielu spektrálnu zložku. dakujeme, s pozdravom (Vložené 24.05.2024)
Dobrý deň.Dosť ma nahnevalo,že ste dnes 3.5. asi o 8:30 hod za Panelákom C.II.92 zrezali pekný veľký strom,ktorý tam bol roky. Bude to z mojej strany Odvážna otázka,ale ju položím: Kto využil známosť alebo niečo prihodil niekomu do vačku,aby zrezal ten strom? Však už v meste ani vtáčika není vidieť. Všetko ničíte! A to som volil nášho súčastného primátora.CHYBA! Peter z Dubnice. (Vložené 03.05.2024)
Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, kedy budú znovu spustené do prevádzky fontány na námestí Matice slovenskej, už je máj a v iných mestách po Slovensku už sú znovu po zime v prevádzke. Ďakujem za odpoveď. (Vložené 23.05.2024)
Dobrý deň, chcem sa spýtať,prečo doteraz nie je upravený parčík pri soche Panny Márie, pôsobí zanedbaným dojmom. (Vložené 15.05.2024)
Do dnešného dna mi mesto nedodalo dane za dom a pozemok ! Ako je to možné ? (Vložené 09.05.2024)

Stránka