Obsah

Zrenovovali sme toalety na ďalšom poschodí polikliniky

Typ: ostatné
Zrenovovali sme toalety na ďalšom poschodí poliklinikyMesto Dubnica nad Váhom prostredníctvom mestskej príspevkovej organizácie DUMAT začalo v prvej polovici uplynulého roka s postupnou renováciou toaliet v budove mestskej polikliniky.

S rekonštrukciou toaliet začala mestská príspevková organizácia na 3. poschodí, nasledovalo 1. podlažie a v úvode novembra bola dokončená aj renovácia hygienických zariadení na druhom poschodí. „Súčasťou prác je oprava tak toaliet pre verejnosť, ako aj sociálnych zariadení pre zamestnancov polikliniky. Okrem výmeny starého obkladu a sanity rovnako vymieňame aj dvere, svietidlá a batérie. Sme radi, že postupne pracujeme na odstraňovaní dlhoročného diskomfortu spojeného s havarijným a nevyhovujúcim stavom toaliet,“ uviedla riaditeľka DUMAT, m. p. o., Iveta Jurisová. Ako dodala, najbližšie sa popri ostatnej práci zamestnanci organizácie pustia do obnovy toaliet na prízemí. Okrem hygienických zariadení za recepciou by chceli zrenovovať aj toalety nachádzajúce sa v časti pracoviska rehabilitácie.

Suma za renováciu toaliet v budove mestskej polikliniky v tomto roku predstavuje viac ako 20-tisíc eur.

Pre viac informácií kontaktujte: Mgr. Veronika Valuchová, hovorkyňa mesta Dubnica nad Váhom, e-mail: hovorca@dubnica.eu, tel. kontakt: 0917 431 271.


Vytvorené: 15. 11. 2021
Posledná aktualizácia: 15. 11. 2021 09:43
Autor: Mária Badačová