Obsah

Blíži sa termín cyklojazdy s priateľmi z Otrokovíc, registrovať sa môžete do 2. júna

Typ: ostatné
Blíži sa termín cyklojazdy s priateľmi z Otrokovíc, registrovať sa môžete do 2. júna Mesto Dubnica nad Váhom a partnerské mesto Otrokovice informujú obyvateľov, že v sobotu 8. júna 2024 sa uskutoční už 8. ročník obľúbenej cyklistickej jazdy, pričom v tomto roku budeme bicyklovať z Otrokovíc do Dubnice nad Váhom.

Začiatok trate, ktorá je dlhá 87 kilometrov, je v Otrokoviciach na Náměstí 3. května o 10.00 h. „Cyklisti prejdú spoločne trať, ktorá z Otrokovíc povedie v smere na Oldřichovice, Doubravy, Biskupice, Uherský Brod, Nezdenice, Hostětín, Jestřabí, Brumov-Bylnice, Horné Srnie, Borčice, pričom do Dubnice nad Váhom by mali prísť najneskôr do 16.00 h. Trať bude štandardne označená šípkami, logom a červenými stužkami,“ priblížila odborná referentka pre šport a mládež Annamária Duvačová, ktorá je zároveň riaditeľkou pretekov.

Prihlasovanie na 8. ročník obľúbenej hobby cyklojazdy je možné od 1. mája do 2. júna 2024 na tomto odkaze.

Cyklojazdu je možné absolvovať v rámci 4 kategórií (ženy a muži do 40 rokov a ženy a muži nad 40 rokov). V každej kategórií budú ocenení traja najrýchlejší pretekári, jazdiaci na klasickom bicykli. Slávnostné vyhlásenie výsledkov sa uskutoční 8. júna 2024 o 14.00 h na futbalovom ihrisku v Dubnici nad Váhom.

Doprava cyklistov do Otrokovíc bude zabezpečená dvoma cykloautobusmi. Tie vyrazia s registrovanými účastníkmi od domu kultúry v Dubnici nad Váhom 8. júna 2024 o 7.00 h.


Vytvorené: 6. 5. 2024
Posledná aktualizácia: 6. 5. 2024 15:40
Autor: Mária Škvarová