Obsah

Mesto zakúpilo nové stoličky a stoly do centra neziskových organizácií a spoločenského domu v Prejte

Typ: ostatné
Mesto zakúpilo nové stoličky a stoly do centra neziskových organizácií a spoločenského domu v Prejte Spolu dvesto stoličiek a viac ako šesťdesiat stolov od januára slúži členom dubnických klubov, organizácií a združení, ktorí sa pravidelne stretávajú v priestoroch Centra neziskových organizácií Dubnica nad Váhom či v spoločenskom dome v mestskej časti Prejta.

Aj keď menej pravidelne, okrem nich priestory využíva aj široká verejnosť počas niekoľkých podujatí. „Veľmi ma teší, že sme našim seniorom, ale aj ďalším obyvateľom a návštevníkom mohli opäť spríjemniť priestory, v ktorých sa pravidelne či menej pravidelne stretávajú. Mám veľkú radosť, že Dubnica nad Váhom je mestom, v ktorom žije a je aktívnych veľa komunít,“ zhodnotil primátor Peter Wolf s tým, že výmena stoličiek a stolov vyšla mestskú kasu na 10 000 eur. 

Spoločne s hlavou mesta mobiliár vo štvrtok 25. januára symbolicky odovzdali aj viceprimátorka Andrea Blajsková a riaditeľka mestskej príspevkovej organizácie DUMAT Iveta Jurisová. „Tie stoličky a stoly, ktoré boli zachovalé, sme posunuli do užívania ďalším organizáciám, aby mohli byť naďalej využívané,“ vysvetlila Iveta Jurisová. Doplnila, že centrum neziskových organizácií má od januára aj novú umývačku riadu.

 

 


Vytvorené: 26. 1. 2024
Posledná aktualizácia: 26. 1. 2024 12:31
Autor: Mária Škvarová