Obsah

Od pondelka môžeme denne hlasovať za dubnické ihrisko Žihadielko

Typ: ostatné
Lidl ihrisko ŽihadielkoPiaty ročník úspešného projektu Lidl ihrisko Žihadielko je po roku späť. Aj v roku 2020 vyrastie v desiatich slovenských mestách nové, moderné a bezpečné ihrisko. Sprístupnené bude slávnostným otváracím ceremoniálom, ktorého súčasťou je aj celodenný program pre rodiny s deťmi.

Po minulom ročníku, v ktorom Dubnica nad Váhom skončila vo svojej kategórii na piatom mieste, sa mesto o nové ihrisko uchádza znova. V minulom roku zvíťazilo v kategórii sídlisko KVP Košice, ktorého obyvatelia odovzdali spolu viac ako 400-tisíc hlasov. Aj keď toto číslo možno vyzerá trochu astronomicky, víťazné košické sídlisko má približne rovnaký počet obyvateľov ako Dubnica nad Váhom. Ak teda mohlo v roku 2019 získať nové ihrisko sídlisko v Košiciach, môžeme si ho vyklikať aj my.

Hlasovanie verejnosti sa spustí 13. januára a potrvá do 29. februára 2020

Počas 48 dní tak budú môcť Dubničania denne odovzdať svojmu mestu až dva hlasy. Jeden po prihlásení na e-mail či sociálnu sieť, druhý extra hlas prostredníctvom krátkej on-line hry. Pokiaľ by sa do hlasovania každý deň zapojilo 20-tisíc obyvateľov a denne by odovzdali svojmu mestu aspoň jeden hlas, získali by sme slušných 960-tisíc hlasov, s ktorými by sme pokojne mohli útočiť na prvé priečky svojej kategórie.

O súťaži vás budeme informovať aj prostredníctvom sociálnych sietí či plagátov. Nezabudnite si od 13. januára nalepiť na chladničku lístoček, ktorý vám pripomenie každý deň poslať jeden či dva hlasy nášmu potenciálnemu ihrisku. Spoločnými silami to určite dokážeme.

HLASUJTE NA ADRESE https://zihadielko.lidl.sk/

Viac informácií nájdete na stránke zihadielko.lidl.sk.

Pre viac informácií kontaktujte: Mgr. Veronika Rezáková , hovorkyňa mesta Dubnica nad Váhom, e-mail: hovorca@dubnica.eu, tel. kontakt: 0917431271


Vytvorené: 8. 1. 2020
Posledná aktualizácia: 8. 1. 2020 10:53
Autor: Mária Badačová