Obsah

Fotoreportáž: Práce na Bottovke sú už vo finále

Typ: ostatné
Rekonštrukcia je vo finále.Dnešným dňom realizátor prác dokončil pokladanie vrchnej vrstvy asfaltu, priebežne sa pracuje už aj úpravách jednotlivých vstupov do rodinných domov.

Bottova ulica na sídlisku Za traťou je po siedmich týždňoch rekonštrukčných prác na nepoznanie. Značne poškodený povrch vozovky nahradil nový asfaltový koberec. Dnes už ulicu lemujú nové cestné obrubníky, ktoré svojím tvarom uľahčujú vstup do dvorov rodinných domov. Jednotlivé vstupy, ako aj zelené plochy zhotoviteľ postupne uvádza do pôvodného stavu.

Investorom prác, ktoré v súlade s harmonogramom prebiehali od 16. septembra 2019, bolo mesto Dubnica nad Váhom, vysúťaženým zhotoviteľom prác sa stala spoločnosť Asfa KDK z Dubnice nad Váhom. Viac si o rekonštrukcii Bottovej ulice môžete prečítať v predchádzajúcich tlačových výstupoch z obdobia začiatku rekonštrukčných prác, ako aj z ich samotného priebehu.

Pre viac informácií kontaktujte: Mgr. Veronika Rezáková , hovorkyňa mesta Dubnica nad Váhom, e-mail: hovorca@dubnica.eu, tel. kontakt: 0917431271


Vytvorené: 6. 11. 2019
Posledná aktualizácia: 6. 11. 2019 15:11
Autor: Mgr. Veronika Rezáková